Kurumsal Bilgiler

Elastomer Mesnet takozları ( Elastomerik Köprü Mesnetleri ) üreticisi olan Derya Lastik Ldt. Şti. 1994 yılında, halen büromuzun da içerisinde bulunduğu İstanbul-Demirkapı semtinde, 50m² alan üzerine kurulu lokasyonunda, 3 personeli ile faaliyete başlamıştır. Her yıl çalışma alanımızı daha da büyütüp iyi bir hizmet seviyesine ulaşabilmek için, imalat alanımızı 50m² den 1200 m² ye, büyüttük.

Bunun yanı sıra, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi hakkında çalışmalarımızı tamamlamaktan gurur duyarken, Elastomerik Mesnetler ürününde TSE Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi‘ni aldık. Diğer sertifikalar hususunda çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Yeni bir oluşum içine de girmiş bulunmaktayız.

Üretim alanlarımız; Kauçuk Enjeksiyon baskı, Plastik Enjeksiyon baskı ve kompresyon teknikleri uygulanarak, lastik ve plastik conta imalatı, Kauçuk Hız kesici kasis, Köprü, Stadyum, Viyadük ve benzeri inşaatlara Elastomerik Mesnetler (Köprü Mesnet Takozu) imalatı, Robot teknolojisi kullanan Otomotiv sektöüne, Cam sanayi sektörüne, Yumurta üretim tesislerine, Etiketli Plastik Ambalaj imalatı vb. sektörlere, körüklü vakum lastiği imalatı, Gıda ve Medikal steril ürün paketleme Multivac Ambalaj Makinesi yapıştırma kalıbı contası, Hidrolik pnömatik sistemlere O-ring ve Keçe imalatı, Uçak’ları park alanında sabitlemek için Uçak Takozları üretimi ve değişik birçok sektörlere Lastik, Plastik, Klingrit hammaddelerden Contalar üretmekteyiz. İmalatçı firma olarak, tamamen standartlaşmış ürünlerimizin yanında, müşteri ve firma özel isteklerini karşılayabilmek en büyük misyonumuzdur.